Antianging

Ultragarsinė diagnostika

Echoskopiniai (ultragarsiniai) tyrimai- vienas iš šiuolaikinių ankstyvos medicininės diagnostikos bei profilaktikos metodų naudojamų bene 50 metų. Tai vienas pagrindinių tyrimų, leidžiančių nustatyti patologinius organų pakitimus. Šis tyrimas leidžia stebėti žmogaus vidaus organus nepažeidžiant kūno. Jis yra efektyvus diagnozuojant ginekologinius, krūtų, vidaus organų, skydliaukės pakitimus, taip pat  prižiūrint nėščiąsias (nėštumo diagnostika, vaisiaus echoskopijos). Ultragarsas – tai  ne spiduliai, kaip mano dažnas, bet nuo audinių atspindėtos ultra aukšto dažnio bangos, paverčiamos elektros impulsais, kurie suformuoja vaizdą ekrane.

Ultragarsinei diagnostikai itin svarbi gydytojo patirtis ir profesionalumas. Klinikoje ultragarsinius tyrimus atlieka med. M. Dr. M. Trakymas.

Echoskopiniams (ultragarsiniams)  tyrimams reikia pasiruošti šiais atvejais:

  • Prieš pilvo organų echoskopiją rekomenduojama nevalgyti 4 val., vengti vidurius pučiančių produktų.
  • Prieš uropoetinės  sistemos (šlapimo pūslės ir inkstų)  echoskopiją šlapimo pūslė turėtų būti pilna.

Intervencinė echoskopija – tai įvairūs punkciniai tyrimai leidžiantys sužinoti apie organo pakitimų kilmę ir laipsnį. Atliekamas punktuotų audinių citologinis ir histologinis ištyrimas. Histologinis tyrimas yra tikslesnis nes imamas (punktuojamas) gabalėlis audinio. Pagal tyrimų atsakymus konsultuojantis gydytojas parenka tolimesnę gydymo eigą ar paskiria stebėjimo režimą.Registruotis vizitui prašome mobiliuoju telefonu 861690117