Antianging

Seksualinė medicina

Žodis seksualumas dažniausiai žmonėms asocijuojasi su kūniškais malonumais. Pamėginus pažvelgti kiek atidžiau į lytinius poreikius pastebėsime, kad tai žymai platesnė gyvenimo sritis. Be abejonės malonumas patiriamas lytinių santykių metu  ar  į pasaulį ateinantys sveiki palikuonys yra svarbūs žmogaus gerai savijautai. Tačiau dažnai pamirštama, kad per seksualumą mes siekiame parodyti savo nuoširdžiausius jausmus kitam žmogui, bei priimame partnerio rodomą pasitikėjimą ir pripažinimą. Pasirodo, kad  su lytiniais potraukiais galiausiai yra susiję labai daug kasdieninių moterų ir vyrų minčių ir užsiėmimų.

Nesklandumų lytinėje sferoje per savo gyvenimą patiria beveik kiekvienas žmogus. Todėl kiekvienas gerai suprantame kaip stipriai gali pašlyti emocinė ir fizinė savijauta patyrus nesėkmę lytiniame gyvenime. Abipusis pasitikėjimas  tarp partnerių ir stabilus ryšys turi lemiamą reikšmę sprendžiant seksualinio gyvenimo problemas. Dažnai seksualiniai sutrikimai lemia partnerių atitolimą, todėl pagalbos ieškoma artimų draugų ir pažįstamų tarpe. Nors tai mums dar neįprasta, bet spręsti seksualinio pobūdžio problemas dabar jau galima apsilankius pas seksualinės medicinos gydytoją.

Pastaraisiais dešimtmečiais visuomenė vis atviriau pripažįsta, kad lytinių poreikių svarba žmogaus  bendrai sveikatai buvo nepagrįstai sumenkinta. Šis pasikeitimas paskatino seksualinės medicinos vystymąsi.

Seksualinės medicinos gydytojai padeda poroms atrasti kelią į abipusį pasitenkinimą lytiniu aktu, suteikdami daugiau žinių apie žmogaus lytinių organų sandarą ir veiklą.

Dažnai vyrus kamuojančius sėklos išsiveržimo (ejakuliacijos) ar varpos sustandėjimo (erekcijos) sutrikimus seksualinės medicinos gydytojas  gali sėkmingiausiai spręsti panaudodamas specializuotas urologijos, endokrinologijos ir kardiologijos žinias.

Skausmas patiriamas lytinių santykių metu yra dažna moterų problema, tačiau tokių nusiskundimų turi ir vyrai. Deja ne kiekvienas ginekologas ar urologas turi pakankamai žinių ir kantrybės šiai problemai spręsti.

Masinės informacijos priemonių dėka lytinio pasitenkinimo viršūnė – orgazmas – tapo geidžiamiausiu pojūčiu. Net ir puikiai sutariantys partneriai neretai jaučiasi nepilnaverčiais, jei kuriam nors iš jų nepavyksta patirti orgazmo. Tokiais atvejais seksualinės medicinos gydytojas tikrai gali padėti išvengti tolimesnio santykių blogėjimo.

Seksualinės medicinos sritis apima ir labai specializuotų žinių reikalaujančius klausimus. Vyrų ir moterų išorinių lytinių organų deformacijos, seksualinės priklausomybės, lytinės funkcijos išsaugojimas ir atstatymas prieš ir po chirurginių intervencijų, tai tik keletas pavyzdžių. Jei Jus konsultuojantis seksualinės medicinos gydytojas pats neužsiima Jus kamuojančios problemos sprendimu, dažniausiai Jus tiesiogiai nukreips pas specialistą, kuris tokią pagalbą teikia.

Comments are closed.

Registruotis vizitui prašome mobiliuoju telefonu 861690117