Antianging
Registracija internetu

Sėklidžių vėžys

Sėklidžių vėžys dažniau diagnozuojamas jauno amžiaus vyrams, tačiau yra sėkmingai gydomas. Net 90%  ankstyvojo vėžio stadijų atvejų yra išgydomi ir 50%  vėlyvųjų, jau išplitusio vėžio atvejų. Sėklidžių vėžys yra piktybinis auglys, kuris negydomas plinta į kitus organus. Tikrinkitės reguliariai, tik taip aptiksite naviką ankstyviausios stadijos!

Sėklidžių vėžiui būdingi simptomai:

  • guzelis ar padidėjimas vienoje sėklidėje;
  • sunkumo jausmas kapšelyje;
  • slogus skausmas pilve, kirkšnyje ar juosmenyje;
  • staigus skysčio rinkimasis kapšelyje;
  • skausmas ar nepatogumas sėklidėje ar kapšelyje;
  • nepaaiškinamas nuovargis ar prasta bendra savijauta.

Įtarus sėklidžių pakitimus kreipkitės į kompetentingą specialistą. Kuo anksčiau tai padarysite,  tuo realesnė tikimybė pasveikti.

Mūsų klinikoje sėklidžių vėžio klausimais konsultuoja šios srities profesionalai – gydytojai onkourologai med.m. Dr. A. Ulys ( VUOI urologijos skyriaus vadovas), med. m. Dr. M. Kinčius (VUOI urologijos skyriaus urologas- onkologas)Ultragarsinius diagnostinius tyrimus atlieka med. m. dr. M. Trakymas. (VUOI gydytojas radiologas-echoskopuotojas).AKTUALI INFORMACIJA ATVYKSTANTIEMS Į GYDYMO ĮSTAIGĄ! PACIENTAI PRIIMAMI TIK IŠ ANKSTO UŽSIREGISTRAVUS, BE PALYDINČIŲ ASMENŲ, NETURINTYS PERŠALIMO POŽYMIŲ BEI NEKARŠČIUOJANTYS. ATVYKSTANČIUS  PRAŠOME DĖVĖTI NAUJĄ (ARBA NE ILGIAU NEI 3 VAL. DĖVĖTĄ)  MEDICININĘ KAUKĘ. PRAŠOME ATVYKTI NE ANKSČIAU NEI 10 MIN. IKI NUMATYTO VIZITO. DĖKOJAME UŽ SUPRATIMĄ.