Antianging
Registracija internetu

Dermatovenerologas

Oda- didžiausias  mūsų organas. Ji tarnauja  kaip barjeras tarp išorinio pasaulio ir žmogaus. Tai ne tik organas, mūsų oda – mūsų sielos veidrodis. Sveika, švytinti prižiūrėta oda – jaunystės ir sveikatos požymis.

Džiaugiamės klinikoje galėdami pristatyti naujieną – gydytojo dermatovenerologo paslaugas . Dermatovenerologija ( Dermatologija) – mokslas ne tik apie odą siaurąja prasme – jis apima odos, plaukų, nagų, gleivinių, prakaito liaukų, riebalinių liaukų ligas. Dėl neigiamo aplinkos poveikio -infekcijų, virusų, genetinių susirgimų, nusilpusio imuniteto mūsų oda praranda spindesį, sveiką spalvą, elastingumą, atsiranda gerybiniai ar net piktybiniai dariniai, kurie laikui bėgant plečiasi, niežti, šlapiuoja, jų daugėja, jie tampa estetine ar net rimta sveikatos problema.  Žinių ir šiuolaikinės medicinos sintezės dėka galime priimti geriausius sprendimus, kad sugrąžintume Jums sveiką ir spindinčią odą!

Mūsų specialistas diagnozuoja, tiria,  gydo vaikus ir suaugusiuosius  vietiniais, sisteminiais vaistais, atlieka chirurgines intervencijas, lazerines procedūras, visus odos ligų diagnostikos tyrimus (dermatoskopiją, mikroskopiją, pasėlius, mikrobiologinius tyrimus),  biopsijas ir tiria histologiškai. Diagnozuoja odos gerybinius darinius (apgamus, karpas, papilomas, seborėjines keratomas ir kt.), šalina odos  darinius lazeriu (apgamus, karpų, keratomas, papilomas, moliuskus) . Gydo hiperhidrozę (padidintą prakaitavimą). Atlieka įvairias estetines procedūras (odos mezoterapiją, biorevitalizaciją, koreguoja mimikos raukšles, atlieka hialurono rūgšties injekcijas lūpų apimties korekcijai, rūgštinius pilingus).

AKTUALI INFORMACIJA ATVYKSTANTIEMS Į GYDYMO ĮSTAIGĄ! PACIENTAI PRIIMAMI TIK IŠ ANKSTO UŽSIREGISTRAVUS, BE PALYDINČIŲ ASMENŲ, NETURINTYS PERŠALIMO POŽYMIŲ BEI NEKARŠČIUOJANTYS. ATVYKSTANČIUS  PRAŠOME DĖVĖTI NAUJĄ (ARBA NE ILGIAU NEI 3 VAL. DĖVĖTĄ)  MEDICININĘ KAUKĘ. PRAŠOME ATVYKTI NE ANKSČIAU NEI 10 MIN. IKI NUMATYTO VIZITO. DĖKOJAME UŽ SUPRATIMĄ.